Noutati de la Groupon Romania

Stimate client,

Regretăm să vă aducem la cunoştinţă că Groupon a luat decizia de a-şi înceta operaţiunile de afaceri din România, începând cu data de 03.09.2014. Nu vom putea să vă mai oferim promoţii noi. Pentru mai multe informaţii despre valabilitatea cupoanelor dvs. Groupon, vedeţi aici.

Ne bucurăm că, în ultimii ani, ofertele noastre variate de produse şi servicii v-au îmbogăţit viaţa şi v-au făcut-o mai interesantă. Vă mulţumim foarte mult pentru încrederea în Groupon România!

Platesti 19 RON pentru 60% discount la ramele de ochelari Police, Guess, Escada, Givenchy, Furla, Gant, Calvin Klein si Avanglion pentru comenzi de ochelari de vedere!

Oferiti voucher-ul cadou.
121 cumparate

In cateva cuvinte...

  • Optiplaza iti ofera cele mai noi modele de rame pentru ochelari de vedere, pentru orice ocazie, forma a fetei si personalitate
  • In magazinele Optiplaza si Plusoptic se gasesc toate tipurile de lentile monofocale, bifocale, progresive (din sticla organica si minerala, policarbonat, fotocromatice si cu strat antireflex, polarizante), fabricate de firme cu renume ca: Seiko, Hoya si Essilor
  • Optiplaza este un brand care reuneste sub acelasi acoperis moda si optica medicala. Se defineste prin: o multitudine de branduri, servicii oftalmologice, preturi competitive si un design arhitectonic adus la rangul de arta
  • Magazinele au un decor modern care se armonizeaza perfect cu profilul brand-ului
  • Platesti 19 RON pentru 60% discount la rame ochelari Police, Guess, Escada, Givenchy, Furla, Gant, Calvin Klein si Avanglion!
  • Determinari de dioptrii gratuite

Conditii de utilizare.

  • Voucherul e valabil in perioada 21 Ianuarie – 28 Februarie 2013, in magazinele Optiplaza si Plusoptic din toata tara
  • Pentru a beneficia de oferta, trebuie sa va prezentati cu voucherul la unul din magazinele Optiplaza
  • Program: luni- vineri: 10:00- 20:00
  • Oferta este valabila in limita stocului disponibil din fiecare magazin participant la promotie
  • Oferta nu se cumuleaza cu cardul de fidelitate sau cu alte promotii aflate in desfasurare in magazinele Optiplaza
  • Oricate vouchere cadou, oricate personal

Cu numai 19 RON ai discount 60% la rama pentru orice comanda completa de ochelari de vedere (rama + lentila + montaj). Oferta este valabila pentru ramele din urmatoarele branduri: Police, Guess, Escada, Givenchy, Furla, Gant, Calvin Klein si Avanglion. In plus, beneficiezi de determinare de dioptrii gratuita!

Image 1

Oferta Groupon
  • Platesti 19 RON pentru 60% discount la rame ochelari Police, Guess, Escada, Givenchy, Furla, Gant, Calvin Klein si Avanglion!
  • Bonus: determinari de dioptrii gratuite

 
Image 2

Optiplaza

Optiplaza iti ofera cele mai noi modele de rame pentru ochelari de vedere, pentru orice ocazie, forma a fetei si personalitate. In magazinele Optiplaza si Plusoptic se gasesc toate tipurile de lentile monofocale, bifocale, progresive (din sticla organica si minerala, policarbonat, fotocromatice si cu strat antireflex, polarizante), fabricate de firme cu renume ca: Seiko, Hoya si Essilor.

Image 3 

Optiplaza este un brand care reuneste sub acelasi acoperis moda si optica medicala. Se defineste prin: o multitudine de branduri, servicii oftalmologice, preturi competitive si un design arhitectonic adus la rangul de arta.  Magazinele au un decor modern care se armonizeaza perfect cu profilul brand-ului.

Image 4

Pretul modelelor de rame optice sau al unei comenzi (rama+lentile+montaj) poate fi consultat in magazinele Optiplaza si Plusoptic de mai jos:

 

Arad

  • Plusoptic
  • ATRIUM Mall
  • Calea Aurel Vlaicu, nr. 21
  • 0372-712713
  • arad@plusoptic.ro

Targu Mures

  • Plusoptic, Promenada Mall
  • Str. Gheorghe Doja nr 243
  • 0372-712710
  • tgmures@plusoptic.ro

Alba-Iulia

  • Optiplaza Mall Alba
  • Bd. Tudor Vladimirescu, nr. 50A
  • 0258-811809/ 0372-711010
  • alba@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Plaza Romania
  • Bd. Timisoara, nr. 26, Sector 6,
  • 021.3176.342/0372.711.000
  • plaza@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Centrul Comercial Orhideea
  • Splaiul Independentei, nr. 210-210B, Sector 6,
  • 021.316.2459/0372.711.001
  • orhideea@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Bucuresti Mall
  • Str. Calea Vitan nr. 55-59, Sector 3,
  • 021.326.0026/ 0720.446.600
  • vitan@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Baneasa Shopping City
  • Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D, Sector 1,
  • 021.361.1695/ 0372.711.013
  • baneasa@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Centrul Comercial Esplanada
  • Sos. Vergului, nr. 20, Sector 2,
  • 021.255.6643/0372.711.017
  • esplanada@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza Liberty Center
  • Sos. Progresului, nr. 151-171, Sector 5
  • 021.369.9855/0372.711.016
  • liberty@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Optiplaza AFI Palace Cotroceni
  • Bd. Vasile Milea, nr. 4, Sector 6,
  • 031.432.9212/ 0372.711.019
  • cotroceni@optiplaza.ro

Bucuresti

  • Plusoptic AFI PALACE COTROCENI
  • Bdul Vasile Milea nr. 4
  • 0372-721707
  • cotroceni@plusoptic.ro

Brasov

  • Optiplaza
  • Bd. Muresenilor, nr. 15
  • 0268-474179/ 0372-711005
  • brasov@optiplaza.ro

Brasov

  • Plusoptic
  • Bdul Muncii nr.6
  • 0268-323556/ 0372-712700
  • brasov@plusoptic.ro

Braila

  • Plusoptic
  • Str. Mihail Eminescu nr. 82
  • 0339-401153/ 0372-712708
  • braila@plusoptic.ro

Buzau

  • Plusoptic
  • Centrul Comercial Aurora Mall
  • Str. Unirii. Nr.322
  • 0372-721706
  • buzau@plusoptic.ro

Cluj

  • Optiplaza Polus Mall
  • Str. Avram Iancu, nr. 492-500, 
  • Comuna Floresti
  • 0264-504641/ 0372-711009
  • cluj@optiplaza.ro

Constanta

  • Optiplaza Centrul Comercial  Tom
  • Bd.Tomis, nr. 401
  • 0241-255900/ 0372-711003
  • constanta@optiplaza.ro

Craiova

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Calea Severinului nr.5A
  • 0251-587302/ 0372-712703
  • craiova@plusoptic.ro

Deva

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Str. Calea Zarandului nr.87
  • 0254-229050/0372-712709
  • deva@plusoptic.ro

Drobeta Turnu Severin 

  • Plusoptic, Mall Decebal
  • Str. Horia nr.12
  • 0252-327326/ 0372-712701
  • drobeta@plusoptic.ro

Iasi

  • Optiplaza, Centrul Comercial Felicia
  • Str. Bucium, nr. 36
  • 0232-239627/ 0372-711004
  • iasi@optiplaza.ro

Iasi

  • Optiplaza, Palas Mall
  • Str. Palas, nr. 7A
  • 0372-711020
  • palas@optiplaza.ro

Galati

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Bdul Galati nr.3A
  • 0236-491195/ 0372-712706
  • galati@plusoptic.ro

Pitesti

  • Optiplaza, Euromall
  • Calea Bucuresti, nr. 36
  • 0248-257169/0372-711006
  • pitesti@optiplaza.ro

Pitesti

  • Optiplaza Jupiter City
  • Comuna Bradu, DN 65B, Km 0+0,72
  • 0248-541069/ 0372-711014
  • jupiter@opriplaza.ro

Sibiu

  • Optiplaza, Promenada Mall
  • Selimbar,
  • 0269-244182/ 0372-711008
  • sibiu@optiplaza.ro

Suceava

  • Plusoptic, Shopping City Suceava
  • Bdul Unirii nr. 27
  • 0230-516373/ 0372-712711
  • suceava@plusoptic.ro

Ramnicu Valcea

  • Optiplaza, River Plaza Mall
  • Bd. Calea lui Traian nr. 125
  • 0250-730103/ 0372-711007
  • valcea@optiplaza.ro

Timisoara

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Calea Aradului nr.56A
  • 0256-226217/ 0372-712705
  • timisoara@plusoptic.ro

Tg Mures

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Str. 1 Decembrie 1918
  • 0372-712707
  • mures@plusoptic.ro

Timisoara

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Calea Aradului nr.56A
  • 0256-226217/ 0372-712705
  • timisoara@plusoptic.ro

Tg Mures

  • Plusoptic, Galeria Comerciala Real
  • Str. 1 Decembrie 1918
  • 0372-712707
  • mures@plusoptic.ro